ZooKarmy24.pl – internetowy sklep zoologiczny, przyjazny dla zwierząt

Obroże

Obroże wraz ze smyczami i szelkami to najczęściej wykorzystywane akcesoria dla psów. Umożliwiają nie tylko bezpieczne spacery, ale także przypinane są do nich adresatki, dzięki czemu można łatwiej odnaleźć zaginionego czworonoga. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór obroży dostosowany do psów o różnych wymiarach i w różnym wieku.

Obroża antypoślizgowa dla psa

Dla psów o krótkiej sierści świetnie sprawdzą się obroże antypoślizgowe. Zapewniają one lepszy chwyt, dzięki czemu przedmiot nie ślizga się po szyi. Jest to też świetne rozwiązanie w przypadku czworonogów, które uwielbiają wchodzić do wody. Zastosowanie antypoślizgowej powłoki sprawia, że obroże nie zsuwają się w trakcie zabawy.

Skórzane obroże dla psa

Skórzane obroże dla psa cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją ogromną wytrzymałość. Jednakże, aby dobrze spełniały swoją funkcję i nie obcierały zwierzaka muszą być wyścielone filcem. Dzięki temu znacznie wzrasta komfort ich użytkowania.

Obroża odblaskowa dla psa

Wybór obroży odblaskowej dla psa jest szczególnie wskazana w okresie jesienno-zimowym. Gdy coraz szybciej robi się ciemno, powinniśmy zadbać o odblaski nie tylko dla siebie, ale także dla naszego czworonoga. W ten prosty sposób możemy zadbać o jego bezpieczeństwa, szczególnie w trakcie przechodzenia przez drogę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dzisiaj!