ZooKarmy24.pl – internetowy sklep zoologiczny, przyjazny dla zwierząt

Szelki

Szelki idealnie sprawdzają się w trakcie wyjść terenowych z psem. Dzięki swojej budowie równomiernie rozkładają nacisk, co sprawia, że długie spacery są znacznie bardziej komfortowe dla czworonogów. W naszej ofercie znajdą Państwo modele dostosowane do psów o różnej budowie ciała.

Szelki ze smyczą dla małych psów i szczeniąt

Oferujemy Państwu wysokiej jakości szelki, które wyposażone zostały w wytrzymałe paski oraz oddychający sprężysty materiał. Częścią dostępnych zestawów są smycze spacerowe. Warto wiedzieć, że szelki w kształcie litery H mogą być bezstopniowo regulowane w klatce piersiowej i szyi.

Czy warto kupować szelki dla szczeniąt?

Znaczna większość behawiorystów zaleca stosowanie obroży w trakcie spacerów ze szczeniakami. W ten sposób mamy większą kontrolę nad psem, a także wyrabiamy w nim nawyk chodzenia na smyczy bez ciągnięcia.

Jednakże szelki są idealnym rozwiązaniem na czas zabaw. Małe czworonogi są często nieodwoływalne i zupełne spuszczanie ich ze smyczy jest nieskazane. Dlatego najlepszym pomysłem jest założenie im szelek, dzięki czemu będą mogły się ruszać komfortowo i przypięcie do nich długiej smyczy.

Zapraszamy do zakupów!