ZooKarmy24.pl – internetowy sklep zoologiczny, przyjazny dla zwierząt

Preparaty

Prawidłowe zadbanie o stan zdrowia psów jest niezwykle ważny. Szczególną ostrożność należy zachować w okresie od marca do listopada, ponieważ w tym czasie najintensywniej pojawiają się kleszcze. Oczywiście, warto wiedzieć, że podczas bezśnieżnych zim owady te wciąż mogą być obecne. Dlatego cały rok trzeba sprawdzać sierść psa, czy nie pojawili się na niej jacyś nieproszeni goście.

Krople na pchły i kleszcze dla psa

Krople na pchły i kleszcze to kompleksowe preparaty, które pozwalają nam uporać się z najczęstszymi bywalcami psiej sierści. Warto się w nie wyposażyć na okres letni, szczególnie gdy nasz pupil lubi wycieczki plenerowe lub często odwiedza wybiegi dla psów.

W kroplach zawarte są substancje, które prowadzą do śmierci pcheł i kleszczy zarówno tych znajdujących się na futrze, jak i wgryzionych w skórę. Co więcej, ich stosowanie prowadzi do powstawania specjalnej warstwy ochronnej, która zabezpiecza czworonoga przed ponownym pojawieniem się owadów. Czas trwania ochrony wynosi średnio 4 tyg. przed kleszczami i 8 tyg. przed pchłami.

Olej z łososia dla psa

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości olej z łososia marki Tropidog. Jest to znany suplement diety dla czworonogów, który pozwala zadbać o ich dobry stan zdrowia. Jest to zasługa kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3, które podobnie jak u ludzi, odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mózgu. Co więcej, olej z łososia pozwala na utrzymanie sierści w dobrym stanie, poprawiając fakturę włosia oraz pozytywnie wpływając na skórę.

Zapraszamy do zakupów!