ZooKarmy24.pl – internetowy sklep zoologiczny, przyjazny dla zwierząt

Karmy mokre

Współcześnie coraz większe grono właścicieli zwraca uwagę na to, w jaki sposób odżywiane są ich psy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ od sposobu ich odżywiania w dużej mierze zależy stan ich zdrowia. Dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo zdrowe karmy dla psów w każdym wieku, a ich zróżnicowane składy pozwolą dobrać produkt do gustu pupila.

Na co zwrócić uwagę wybierając karmę morką dla psa?

Najważniejszy jest skład. W dobrej karmie dla psa na pierwszym miejscu musi być mięso. Warto też zwrócić uwagę na to, by było to mięso mięśniowe, a nie np. podroby. Niektóre psy o delikatniejszych żołądkach słabo sobie radzą z dużą ilością podrobów w diecie, co łatwo zauważyć po ich kupach.

Jednakże psy bardziej od kotów otwarte są na niemięsne dodatki. W tym przypadku świetnie sprawdzają się różnego rodzaju owoce i warzywa, które są świetnym źródłem mikro- i makroelementów oraz minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania czworonoga. W dostępnych u nas karmach nie znajdą Państwo roślin niebezpiecznych dla psów jak np.: awokado, czosnek, cebula, winogrona, szpinak, szczaw itd.

Należy za to zwrócić uwagę na obecność zbóż w karmie. Im ich mniej, tym lepiej. Dopuszczalna jest obecność niewielkich ilości ryżu, kukurydzy lub komosy ryżowej. W ostateczności dopuszczalny jest orkisz i owies.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą karm mokry dla psów w każdym wieku.