ZooKarmy24.pl – internetowy sklep zoologiczny, przyjazny dla zwierząt

Farmina

Farmina to włoskie przedsiębiorstwo, które skupia się na produkcji karm specjalistycznych dla zwierząt. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele produktów tego producenta. Karmy suche Farmina dla psów świetnie nadają się do karmienia zwierząt z alergiami pokarmowymi.

W naszym sklepie są:

Farmina hypoallergenic – pełnoporcjowa karma dietetyczna stosowana do obniżenia nietolerancji na składniki oraz substancje pokarmowe. Wykorzystywana jest też w przypadku dermatozy oraz nadmiernego wypadania sierści.

Farmina ultrahypo – wykorzystywana do karmienia psów cierpiących na alergie i atopie pokarmowe. Wykorzystywana jest też w diecie eliminacyjnej do diagnostyki zwierząt.

Farmina gastrointestinal – karma specjalistyczna wykorzystywana do redukcji zaburzeń wywołanych przez ostre osłabienie wchłaniania jelitowego. Najczęściej wykorzystywana przy rekonwalescencji psów dorosłych.

Farmina hepatic – karma stosowana u zwierząt z problemami wątrobowymi. Ze względu na swój skład polecana jest wszystkim psom, u których stwierdzono patologie wątroby.

Zapraszamy do zakupów!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przewiń do góry

Z KODEM: ZOOKARMY24